Sıkça Sorulan Sorular

Custom Boyama Hizmeti Süreci:
Tasarım detaylarının belirlenmesi ve sipariş yönlendirmesi sağlamamız için WhatsApp Destek hattımız veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşmalısınız. Siparişinizin ardından ileteceğimiz kargo bilgilendirmeleri ile ürününüzü tarafımıza kargolamalısınız. Ürün servisimize ulaştığında gerekli işlemleri sağlamış ve adresinize gönderimini gerçekleştirmiş olacağız. Bu süreç bulunduğunuz şehrin uzaklığına bağlı olarak kargo süreleri ve tasarımın hazırlanmasıyla birlikte 7-12 iş günü sürecinde gerçekleşmektedir.

Modlama Hizmeti Süreci:
Modlama detaylarının belirlenmesi ve sipariş yönlendirmesi sağlamamız için WhatsApp Destek hattımız veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşmalısınız. Siparişinizin ardından ileteceğimiz kargo bilgilendirmeleri ile ürününüzü tarafımıza kargolamalısınız. Ürün servisimize ulaştığında gerekli işlemleri sağlamış ve adresinize gönderimini gerçekleştirmiş olacağız. Bu süreç bulunduğunuz şehrin uzaklığına bağlı olarak kargo süreleri ve işlem gerçekleştirilmesi ile birlikte 5-8 iş günü sürecinde gerçekleşmektedir.

Onarım Hizmeti Süreci:
Arıza detaylarının belirlenmesi ve sipariş yönlendirmesi sağlamamız için WhatsApp Destek hattımız veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşmalısınız. Siparişinizin ardından ileteceğimiz kargo bilgilendirmeleri ile ürününüzü tarafımıza kargolamalısınız. Ürün servisimize ulaştığında gerekli işlemleri sağlamış ve adresinize gönderimini gerçekleştirmiş olacağız. Bu süreç bulunduğunuz şehrin uzaklığına bağlı olarak kargo süreleri ve işlem gerçekleştirilmesi ile birlikte 5-8 iş günü sürecinde gerçekleşmektedir.

Matfix Customs olarak sunduğumuz Onarım, Modlama, Custom Boyama ve Hazır Custom ürün/hizmetlerimiz dışında kullanıma hazır ürünlerin ambalajları açılmaması şartı ile 14 gün içerisinde ürünün tarafımıza ulaşması ardından tam para iadesi sağlanır.

Uygulanan ilgili işlemler sonrası işlemlerin geriye dönüşü olmaması nedeni ile Onarım, Modlama, Custom Boyama ve Hazır Custom ürün/hizmetlerimizde herhangi bir para iadesi sağlanmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için Kargo ve İade Politikası'na göz atabilirsiniz.

Garantimiz sadece ürüne uygulanan hizmet kapsamındadır, bunun dışındaki diğer durumlar kabul edilmemektedir. (Uygun tutarlar ile hizmetlerimizden faydalanarak kapsam dışındaki durumlar uygulanabilir.)

Hazır custom ürünler için 1 yıl, custom boyama hizmetlerimiz için 3 ay, modlama ve onarım hizmetleri için 6 ay garanti sağlamaktayız.

Daha detaylı bilgi için Garanti Şartları'na göz atabilirsiniz.

Islak mendil, mikrofiber bez vb. ürünlerle temizleyebilirsiniz.

"Custom Boyama" paketlerinden herhangi bir paketi satın aldığınızda dijital tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Boyanın uzun süre dayanıklılığı için ekipmanınızı düzenli olarak temizlenmesini tavsiye ediyoruz. İşlem uygulandıktan sonra ilk 7 gün dikkatli kullanılmasını öneriyoruz. Belirttiğimiz süreden sonra kullanıcı hatası (düşme, çizilme vb.) haricinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Mouse, klavye, kulaklık, gamepad veya ekran kartı ürünleri ile alakalı (custom boyama, modlama veya onarım) işlemi uygulandığında ürün garanti dışı kalmaktadır.